Olga Gusakovskaya

koordynatorka języka angielskiego
nauczycielka języka angielskiego

Urodziłam się na Białorusi, w Grodnie. W szkole podstawowej byłam beznadziejna z przedmiotów ścisłych. Za to uwielbiałam tańczyć, co zostało mi to tej pory:-))) W Polsce mieszkam od kilkunastu lat. Mam dwie córki, Olę i Ulianę. Bardzo chciałabym dobrze nauczyć się grać w squash, uaktywnić swoją bierną znajomość języka niemieckiego, oraz nauczyć się hiszpańskiego i włoskiego.
Od czterech lat współpracuję z brytyjskim wydawnictwem Macmillan jako trenerka w zakresie szkoleń metodycznych, organizowanych dla nauczycieli i lektorów na terenie całego kraju. Bardzo cenię możliwość wymiany doświadczeń i bezpośredniego kontaktu z nauczycielami i nauczycielkami z różnych regionów Polski, którą dają wystąpienia publiczne.
Na Startowej jestem odpowiedzialna za zespół języka angielskiego. Efektem ukończenia przeze mnie kursu BRITISH LIFE, LANGUAGE & CULTURE w Canterbury jest wprowadzenie na Startowej przedmiotu Culture. Wiele doświadczeń zdobytych w szkole językowej Archibald, w której uczę od lat, przydaje się w naszej szkole.

Komentarze są wyłączone.