Startowa na Erasmusie

Podczas gdy Wy wypoczywaliście na wakacjach, nauczyciele Startowej po raz kolejny wzięli udział w 2-tygodniowych szkoleniach zagranicznych (w Anglii, Szkocji, Irlandii, Francji, oraz Hiszpanii). Kiedyś były to wyjazdy z cyklu Comenius, natomiast dwa ostatnie wyjazdy odbyły się w ramach programu Erasmus+. Musieliśmy przygotować Europejski Plan Rozwoju Szkoły, który zakłada, że będziemy stale się dokształcać, aby móc oferować Wam zajęcia na jak najwyższym poziomie, wpisując się przy tym w najnowsze trendy w edukacji – m.in. kładąc nacisk na rozwój tzw. 4C’s (z ang. communication, collaboration, critical thinking, creativity).

W tegoroczonej edycji programu Erasmus+ udział wzięli: Ewa Korulska, Ewa Kurman-Grzybko, Ewa Lewicka, Janek Goldstein, Ewa Rutkowska, Beata Bil-Walerowicz, Olga Gusakovskaya, Agnieszka Młodzińska, Adam Rogoziński i Ania Kowalska. Wkrótce fotorelacja, a na razie zdjęcia na zachętę :)

O Krzysztof Pstrągowski

Uczę informatyki na Startowej, prowadzę stronę www.startowa.edu.pl oraz opiekuję się nowym IDU z ramienia szkoły. Poza gimnazjum prowadzę szkołę tańca warsawsalsaclub.pl, jeżdżę na rowerze i jadam sushi :)

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.