Spotkanie w sprawie Puszczy Białowieskiej

Szanowni Państwo,

W ostatnich dniach jest głośno o Puszczy Białowieskiej i media są pełne sprzecznych doniesień na temat słuszności i niesłuszności poczynań Ministerstwa Środowiska. My, ludzie odpowiedzialni za kształcenie przyszłych pokoleń, powinniśmy zasięgać wiedzy u źródła. Dlatego postanowiłem zorganizować spotkanie dla nauczycieli biologii (i nie tylko) z dr. hab. Bogdanem Jaroszewiczem, specjalistą od lasu naturalnego, jakim jest Puszcza Białowieska. Jeżeli ktoś z Państwa chciałby wziąć udział w wykładzie, bardzo proszę o maila na adres: j.goldstein@biol.uw.edu.pl

Dr Jaroszewicz ma wykształcenie zarówno leśnicze jak i uniwersyteckie, co gwarantuje bezstronną analizę sytuacji. Był wieloletnim dyrektorem Białowieskiego Parku Narodowego, co pozwala na dogłębne zrozumienie problemów nie tylko przyrodniczych, ale też społecznych.

Spotkanie odbędzie się w najbliższy poniedziałek 25 września o godzinie 17 w Społecznym Gimnazjum nr 20 przy ulicy Raszyńskiej 22. Spotkanie jest bezpłatne.

Istnieje możliwość zorganizowania wycieczki do Puszczy Białowieskiej z noclegiem w Teremiskach, żeby zobaczyć to, o czym będzie opowiadał dr Jaroszewicz. Koszt wycieczki obejmowałby tylko wyżywienie i dojazd. Lista chętnych na wyjazd zostanie utworzona podczas wykładu.

Proszę o rozpropagowanie tej informacji wśród osób zainteresowanych.

Z poważaniem
Jan Goldstein, nauczyciel biologii

O Krzysztof Pstrągowski

Uczę informatyki na Startowej, prowadzę stronę www.startowa.edu.pl oraz opiekuję się nowym IDU z ramienia szkoły. Poza gimnazjum prowadzę szkołę tańca warsawsalsaclub.pl, jeżdżę na rowerze i jadam sushi :)

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.