Doskonal swój angielski!

Jesteś w szóstej klasie? Wybierasz się do gimnazjum? Chcesz oglądać amerykańskie i brytyjskie seriale w oryginale? Czytać książki  po angielsku?   Porozumiewać sie bez problemu w języku Królowej Elżbiety, Szekspira i Sherlocka Holmesa? Chcesz zapoznać się z kulturą krajów anglojęzycznych? I zadć egzaminy Cambridge? Przyjdź do nas!

Na  „Startowej” możesz między innymi:

  • uczyć się języka angielskiego w rozszerzonym wymiarze godzin – 6 godzin tygodniowo przez 3 lata
  • przygotować się podczas zajęć szkolnych do egzaminów Cambridge:  PET, FCE oraz CAE i przystąpić do nich u nas w szkole  (współpracujemy ze szkołą językową LANG)
  • poznać kulturę krajów angielskiego obszaru językowego
  • odbyć trening strategiczny dotyczący nauki języków obcych
  • brać udział  w wyjazdach warsztatowych, w miarę możliwości zagranicznych
  • uczestniczyć w fakultetach lub Inspiracjach w języku angielskim

Stwarzamy możliwość kontynuacji nauki w klasie lingwistycznej w Liceum na Bednarskiej lub w liceach realizujących program IB ( matura międzynarodowa, przepustka do podjęcia studiów za granicą).

Startowa współpracuje z organizacją Lattitude, która pomaga nam znaleźć native speakerów asystujących nauczycielom w nauczaniu języka angielskiego. Od lutego 2017 jest z nami Erin z Nowej Zelandii, która aktywnie spędza tutaj rok przerwy przed studiami. Oto co mówi o swym doświadczeniu sama Erin:

My purpose is to share my knowledge of the English language and introducing the students to a new culture. From the experience so far, I have learnt to appreciate teachers and all they do for students learning. I have learnt a lot about Poland, it’s culture, history and I’ve attempted the language. Not at all good at it though. The students are amazing, very welcoming when I arrived. My host family has welcomed me entirely, I feel part of the family and I’m very happy.

Zapraszamy na „Startową”!

Komentarze są wyłączone.