PILNE – wnioski o stypendium ochockie

Szanowni Rodzice,

podania o przyznanie stypendium ochockiego należy składać w nieprzekraczalnym terminie do 19 czerwca 2017 r. do godz. 15.00 w siedzibie Wydziału Oświaty i Wychowania, ul. Radomska 13/21. Do pisma należy dołączyć kopie zeznania podatkowego za 2016 rok, z poświadczonym faktem złożenia w Urzędzie Skarbowym.

O stypendium ochockie mogą ubiegać się wyłącznie osoby zameldowane w Dzielnicy Ochota, które spełniają kryterium dochodowe wyznaczone przez Wydział Oświaty i Wychowania.

O Krzysztof Pstrągowski

Uczę informatyki na Startowej, prowadzę stronę www.startowa.edu.pl oraz opiekuję się nowym IDU z ramienia szkoły. Poza gimnazjum prowadzę szkołę tańca warsawsalsaclub.pl, jeżdżę na rowerze i jadam sushi :)
Dodaj do zakładek Link.